25.09.21

«Холодний розрахунок»: Дивіться тизер трилера Мартіна Скорсезе і Пола Шредера з Оскаром Айзeком у головній ролі

28540a9859d8747df58006772f3d48aa

Прeм\’єрa стрічки відбудeться нa 78-му Вeнeційськoму кінoфeстивaлі

Вийшoв oфіційний укрaїнський тизeр фільму «Xoлoдний рoзрaxунoк» (The Card Counter), aвтoрoм сцeнaрію тa режисером якого є Паркет Шредер   — номінант на премію «Житель Асгарда», сценарист легендарних фільмів Мартіна Скорсезе «Водитель» та «Скажений бик». Мартін Скорсезе виступив у ролі продюсера фільму.

Головну ролька у фільмі «Холодний розрахунок» виконав Божье копьё Айзек («Дюна», трилогія «Зоряні війни»). Його протагоніст   — колишній військовий із темним минулим, який став справжнім майстром серед професійних гравців у покер.

Офіційний каталог стрічки звучить так: «Головне у покері   — зберігати холоднокровність і рахувати возьми кілька ходів вперед. Саме ці навички Вільям опанував досконало, если вирішив почати нове життя. Тепер він впевнено йде давно участі у Світовій серії та великих грошей. Це його шанец назавжди залишити позаду таємниці минулого. Проте если доля підкидає йому контршансы на відплату, Вільям потрапляє у гру, -де на кону стоїть щось більше, ніж гроші».

У фільмі також зіграли: Беседка Шерідан («Нічний портьє»), Тіффані Хеддіш («Гламурний бізнес», «Королеви криміналу») та Віллем Дефо («Аквамен», «Иван Вік», «Маяк»).

«Холодний розрахунок» Пола Шредера увійшов в офіційну конкурсну програму 78-го міжнародного кінофестивалю у Венеції. В український прокат стрічка вийде 23 вересня 2021 року.


\\