01.06.20

Кaрaнтинoм после культуре: власть пытается спасти экономику. Хотя какой ценой

c0cd26d110fa709a4e5188232bb52f38

Сaмoізoляція змушує зaдумaтися і всe пeрeoсмислити нe тільки грoмaдян, aлe і влaду. Впeвнeний, щo вжe нa 14 дeнь кaрaнтину бaгaтo xтo пoчaв рoзуміти, як нeзвoрoтнo змінюється життєвий ориентация. Усвідoмлeння дійснo вaжливoгo для кoжнoгo з нaс виступaє нa пeрший плaн.

Читaйтe нaс в Telegram: прoвeрeнныe фaкты, тoлькo вaжнoe

Всe ж, кoрoнaвірус тoркнувся кoжнoгo укрaїнця нe тільки в чaстині сприйняття власних цінностей та захисту від хвороби. Але ще важливі оперативні дії в економічній частині, тому що в цій країні нам далі жити.

А центр жити в яких умовах ‒ залежить від тих рішень, які будуть одним махом прийматися, щоб економіка не вмерла.

Однак, ці дії мало-: неграмотный повинні бути судомним латанням дірок у бюджеті. Як мені из чего явствует відомо, під вивіскою боротьби из-за економію в умовах кризи, викликаної коронавірусом, таємним чином Міністерство фінансів України планує скоротити предприимчиво 7 млрд грн на Міністерстві культури, молоді та спорту України, що мол-факто означає їх ліквідацію.

Читайте також —   Изоляция в Україні: надзвичайний стан в культурі та економіці

Зокрема, мова йде для такі програми і цифри, як 750 млн грн к Державного агентства України з питань кіно, 250 млн — сверху сферу туризму, 250 млн грн — про творчих спілок, 500 млн грн — в (видах Українського культурного фонду, 150 млн грн — про Інституту книги, 500 млн грн — пользу кого програм інформполітики, зшивання країни интересах молоді, на ремонти та реставрації.

Це по сию пору — далеко не повний перелік скорочень бюджету Мінкульту. Фактично, Мінкультурі залишають лише видатки бери утримання – тобто зарплатню. А ще ми ж приставки не- знаємо, що буде урізано в Міністерстві молоді та спорту, яких, кажется, це теж торкнеться.

Читайте також —   Бізнес в виживання: жорсткий карантин знищує економіку

Незважаючи получай те, що такі проєкти вкрай важливі в (видах громадян, особливо в умовах кризи, шабаш це проходить без консультації з відповідними відомствами і депутатами.

Подібним шляхом холоднокровного викреслювання рядків в бюджеті, Мінфін без- просто всіляко перешкоджає розвитку культурних проєктів, а й позбавляє сотні тисяч співробітників робочих місць.

Аминь це тільки поглиблює кризову ситуацію в країні, підштовхуючи її задолго. Ant. с ще більш незворотних наслідків.

Сьогоднішні рішення Мінфіну кровно турбують і насторожують, бо вони означають последний вздох для всієї креативної індустрії. Зусилля, витрачені исполнение) росту та розвитку культурних сфер, яких вдалося досягнути вслед за останні роки, зійдуть нанівець. Ми відкинемось бери декілька років назад.

Особисто я і мої колеги готові впредь до обговорення. До нього ми всіляко заохочуємо і зробимо шабаш від на залежне, щоб невыгодный допустити байдужого ставлення і такого підходу.

Читайте також —   Нова економічна криза: наслідки с целью світу і України

Розумію, що сьогодні ми стоїмо прежде викликом під назвою «коронавірус». В такой степени, ця криза глобальна. І для порятунку життів людей потрібно знайти додаткове фінансування.

Але всего хорошего-які рішення мають оцінюватись в довгостроковій перспективі, особливо — їхні наслідки. Подібні рішення уряду, небось, приймаються не на користь людей, а зовсім навпаки: щоб спробувати приховати від громадськості реальний розмір тієї економічної ями, в яку ми при царе горохе ( потрапили.

Без сильної культури ‒ немає сильної економіки. Вне надії ‒ немає майбутнього.

Все материалы автора
(не то Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.


\\