07.10.21

Кіно режисерок України та Великої Британії: Що подивитися на онлайн-фестивалі “7+7”

Прoтягoм сeми тижнів нa сaйті фeстивaлю відбудуться бeзкoштoвні пoкaзи кoрoткoмeтрaжниx фільмів

З 14 вeрeсня пo 3 листoпaдa 2021 рoку прoйдe oнлaйн-фeстивaль “7+7”, який пoкaжe фільми рeжисeрoк Укрaїни тa Вeликoї Бритaнії. Пoдія ініційoвaнa oнлaйн-кінoтeaтрoм Takflix у співпрaці з London Short Film Festival (LSFF), зa підтримки Укрaїнськoгo культурнoгo фoнду тa Бритaнськoї рaди в Укрaїні. Зaгaлoм в мeжax пoдії пoкaжуть 14 різнoжaнрoвиx стрічoк.  

Мeтa фeстивaлю — збільшити видимість жінoк-рeжисeрів у сучaсній кінoіндустрії тa пoпуляризувaти ціннoсті рівнoпрaв’я, взaємoпoвaги, інклюзії тa різнoмaніття. Прoтягoм сeми тижнів нa сaйті фeстивaлю мoжнa будe бeзкoштoвнo пoдивитися короткометражні фільми видатних й молодих режисерок   — номінанток і лауреаток відомих фестивалів, а також відбуватимуться освітні онлайн-події насчет жінок на екрані та в кіноіндустрії. Стрічки будуть доступні чтобы перегляду на території України та Великої Британії.

У межах фестивалю будуть показані знакові фільми культових мисткинь із минулого   — роботи Майї Полукустарник, Кіри Муратової, Сари Вуд, а також стрічки режисерок, які діляться поглядом возьми актуальні проблеми сучасності. Серед них — Екатерина Горностай, Жанна Озірна, Еліс Сібрайт та інші.

Розповідаємо насчет сім фільмів кінофестивалю, в які варто звернути увагу.

“Полуденні сеть”

Режисерка: Майя Дерен, 1943

Авангардний фільм-сновидіння Майї Дерево — уродженки Києва, авторки незалежного кіно і теоретика авангарду.

Непродолжительный метр “Полуденні тенета”   — оборона жінку, яка   повертається додому та засинає. Вона бачить яскраві сни, які, може, є прямо фантазіями, а може   — відбуваються в реальності. Сквозь повтор зображень та повну невідповідність часу і простору її темні внутрішні бажання постають возьми екрані.

“Перемоги у фітнесі: 4 і 20 струнких дівчат”

Режисерка: Мері Філд, 1940

Культурфільм британської кінопродюсерки й режисерки Мері Філд, яка працювала надо документальними, навчальними та дитячими фільмами.

“Фітнес перемагає: 4 і 20 струнких дівчат”   — бадьорі сцени, -де жінки беруть участь в енергійних групових вправах у залі місцевої громади, — є втіленням спортивних завоевать часів війни. Особливий упор робиться на важливості здорових ніг: “Добре треновані лапти допоможуть вам не втомлюватися під пора роботи, хатніх справ і здійснення покупок”.

“Офелія”

Режисерка: Кіра Муратова, 1997

Короткометражний фільм української режисерки Кіри Муратової, який є однією з частини кримінальної комедії “Три історії”. У кожній з історій відбувається вбивство і здійснюють його народ, на перший погляд, радикальным) образом неспроможні на це. “Офелія” розповідає для вродливу дівчину Офу, яка працює в архіві лікарні. Вона ненавидить і чоловіків, і жінок, как душу) тільки дітей. Для чогось вона уважно відстежує долю тих, від кого ще у пологовому будинку відмовилися матері. Її ідеал   — Офелія. Як може повторитися суждено шекспірівської героїні у наш минута?

“Бузок”

Режисерка: Катерина Мех, 2017

У 2021 році драматичний фільм Катерини Мех “Стоп-Земля” отримав “Срібного лева” Берлінале та Гран-прі Одеського міжнародного кінофестивалю. Події короткометражної стрічки “Бузок” відбуваються у травні, коль цвітуть ці квіти. Її героїні   — п’ять подруг. “Потрібно бути сміливим, щоб зустрітись зі своїми страхами, але ще сміливішим — щоб сказати насчет них близьким. Знайди п’ятилисник бузку і з\’їж сверху удачу”, — зазначається в описі фільму.

“Зв’язок”

Режисерка: Жанка Озірна, 2018

Твоя родина може прийняти твою інакшість. Але чи можеш ти прийняти нормальність своєї родини? Історія одного камінг-ауту тривалістю в Вотан рік.  

“Весела ніч”

Режисерка: Мюріель д’Ансембур, 2012

Щирий живой портрет двох дівчат-підлітків нате вечірці в Лондоні. Їхнє сексуальне пробудження та юнацька жага вплоть до розширення власних рамок затьмарюють їхню невинність. Зустрічі з різними чоловіками никак не залишають нікого з них байдужим. -де межа і хто її проведе?

“Тіло красиве”

Режисерка: Нгозі Онвура

Автобіографічна розповідь для переосмислення жіночої краси та сексуальності, в якій режисерка Нгозі Онвура рефлексує для свої стосунки з матір’ю. Відкриття Онвурою своєї сексуальності в ролі моделі поєднується з інтимним описом досвіду десексуалізації її матері Медж після мастектомії. Кінематографічний погляд держи жіноче тіло закликає глядачів визнати сексуальність та бажання (дорослих) жінок кокетство межами панівних стандартів краси.  

Дізнайтеся більше насчет програму онлайн-фестивалю “7+7” после этого.  

 

Дивіться також:

5 причин подивитися фільм “Аннетт” Леоса Каракса, навіть якщо ви без- любите мюзикли.

Дорослішання нате тлі збройного конфлікту: Дивіться прицеп фільму “Белфаст” Кеннета Брана.

кіно
такфлікс


\\