27.02.21

Коли здавати постільну білизну у потязі

Довга подорож залізничним транспортом обумовлює необхідність влаштовуватись на ніч. Для цього провідниця має видати пасажирам чисту та суху постільну білизну. Зазвичай у кінці подорожі пасажири самостійно її здають. Чи правильно це?

Коли здавати постільну білизну у потязі

Хто має збирати білизну у залізничному вагоні

Придбавши онлайн”>залізничні квитки онлайн, пасажир має вчасно прибути на вокзал та встигнути на свій потяг. Паперові квитки перевіряють двічі. Перший раз під час посадки, другий раз – після того, як потяг почав рухатись. Річ у тім, що будь-який пасажир, навіть якщо він вже зайшов до свого вагону, може передумати та здати квиток у касу (при цьому йому можуть повернути повну чи часткову вартість). Визнати послугу перевезення такою, що розпочалася, можна тільки після відправлення потягу. Тому квитки перевіряють двічі.

Після подорожі збирати та здавати білизну пасажир не повинен. Це обов’язок провідника. Але зазвичай пасажири йдуть назустріч працівнику вагону, оскільки йому важко встигнути зібрати всі речі та вчасно здати для прання у сервісні служби на станції (у плацкартному вагоні більше 50-ти місць). При цьому пасажир має право відмовитися і не здавати білизну, а просто вийти на своїй зупинці. Вимагати від нього інших дій провідник не має права.


\\