12.04.21

Кращі книги для прочитання в період локдауну: експерти назвали топ-5

З зaвтрaшньoгo дня, 5 квітня, в Києві рoзпoчинaється жoрсткий лoкдaун.

Грoмaдський трaнспoрт будe прaцювaти з oбмeжeннями і місцeвиx житeлів прoсять зaлишaтися вдoмa. Цeй чaс мoжнa прoвeсти з кoристю і прoчитaти цікaві книги.

Eкспeрти пoрaдили "РБК-Україна" топ-5 книг, які маловыгодный залишать вас байдужими. Подробиці читайте у матеріалі нижче.

Нерасторжимо, яке завжди з тобою

Автор: Ернест Хемінгуей

Це легендарна дневник спогадів Ернеста Хемінгуея, в якій розповідається относительно його життя в Парижі в 1920-ті роки. Крім того, тута описані перші літературні спроби молодого письменника. Дарованная книга занурює читача в неповторну атмосферу Парижа того часу.

Кімната, -де це сталося

Автор: Джон Болтон

Записки являє собою скандальні мемуари Джона Болтона, який був колишнім радником президента США Дональда Трампа з національної безпеки у 2018-2019 роках. Дану книгу хотіли навіть заборонити минуя суд, але її опублікували.

Після написання книги, Дональд Бродячее судно звинуватив свого колишнього радника в розголошенні секретної інформації.

Жінка, яка має конспект. Життя, повне пригод, краси та успіху

Композитор: Мей Маск

72-річна супермодель Мей Маск – приставки не- просто красива, але і неймовірно успішна і щаслива жінка. У своїй книзі вона поділилася мудрими уроками, які засвоїла из-за довге життя. Попри всі складності життя, вона безлюдный (=малолюдный) опускала руки.

Жінка поділилася секретами, як зберегти привет'я і красу, а також виховати в дітях незалежність і амбіційність.

Залізна сельтерская

Автор: Мирослав Лаюк

Український письменник Мира Лаюк випустив новий роман "Залізна снежница". Книга присвячена Лесі Українці. Рома познайомить вас з невідомими фактами з життя письменниці. Близ цьому дія роману відбувається у двох реальностях: держи початку 20 століття і в наші дні.

Головні герої книги вирушають у подорож по мнению місцях Лесі Українки в пошуках унікального листа, який може пронести ясність в один з найбільш таємничих сюжетів історії української літератури.

Рудий получи узбіччі

Автор: Енн Тайлер

Новий Романчик відомої американської письменниці Енн Тайлер. Нумер розповідає про сорокарічного холостяка, який веде стабільне, розмірене життя, але одного разу давно нього у двері стукає підліток і заявляє, що він його син.


\\