03.05.21

Помер актор фільму Весна на Зарічній вулиці Жан Мельников

Жaн Мeльникoв — укрaїнський aктoр, сцeнoгрaф, гoлoвний рeжисeр Дніпрoпeтрoвськoгo aкaдeмічнoгo тeaтру і пoчeсний грoмaдянин Дніпрa.

 

У віці 85 років в неділю, 2 травня, помер головний режисер Дніпровського академічного театру драми і комедії, народний артист України Жан Мельников, повідомив син актора Андрій Мельников.

 

"Батько! Ти найкращий тато получи землі!!! Ти завжди переживав далеко не тільки за нас, твоїх дітей, а й следовать тих, хто були близькі твоєму серцю, і намагався робити исполнение) нас все! Ти дав нам більше, ніж міг, і продовжуєш робити це і не переводя духу! Ми дякуємо тобі і дуже сумуємо. Тебе приставки не- стало сьогодні, в світле свято Великодня, о 19:00. Ми безграмотный прощаємось і любимо тебе!" — написав він у Facebook.

 

Жан Мельников — український актор, сценограф, головний режисер Дніпропетровського академічного театру і почесний громадянин Дніпра. Він був получай сцені з 1952 року. У 1977-му Мельникову присвоїли звання народного артиста УРСР.

 

Він відомий следовать ролями у фільмах Весна на Зарічній вулиці, Педагогічна поема, За (семь) (верст від Батьківщини. У театрі Мельников як актор і режисер був задіяний в більш ніж 150 виставах, зокрема таких, як Поднебесная дому твоєму, Потрібен брехун, Занадто одружений извозчик, Трагедія з королем.

 


\\