20.03.21

У Львові школярі переходять на дистанційне навчання

З вівтoркa, 16 бeрeзня, учні 5-11 клaсів у шкoлax Львoвa пeрexoдять нa дистaнційнe нaвчaння. Прo це написав у Facebook мер Львова Андрій Садовий, інформує УНН.

Садовий зазначив, що відповідне рішення если запропоновано на розгляд комісії з надзвичайних ситуацій 15 березня. Він додав, що молодші класи будуть ходити после школи, бо часто батьки неважный (=маловажный) мають з ким залишити дитину.

“У Львівській області дуже погана динаміка зі зростання кількості позитивних тестів і госпіталізації. Особливо госпіталізації: щодня в лікарні лягає значно більше людей, ніж виписується. Хвороба прогресує швидше та агресивніше, ніж це було рік тому. Ми всі одн маємо обірвати ланцюг захворювання. І це стосується неважный (=маловажный) лише школярів. Я прошу всіх львів’Иоанн бути відповідальним перед собою і своїми сім’ями. Гучні вечірки, бенкети та свята — це речі, помимо яких можна обійтись”, — написав Садовий.

В Україні в чотирьох областях дітей переводять в дистанційне навчання через зростання кількості інфікованих коронавірусом. Возле цьому вже на дистанційному навчанні перебувають учні трьох областей з “червоної” зони карантину.


\\