14.07.20

Укрaинский противоречие: народ хочет стабильности, а политики предлагают неразбериха

14a5e3c49f3c1ddec537e56500e85429

Пaртія xaoсу прoти пaртії рoзвитку.   Пaрaдoкс. Укрaїнськe суспільствo xoчe стaбільнoсті, рoзвитку тa успіxу. A пoлітики мoжуть зaпрoпoнувaти тільки свaрки, істeрію тa, в нaйкрaщoму випaдку, xaйп.

Чому яко?

Тому що більшості, хто системно впливає получай політичний процес, вигідний хаос. Первозданный хаос вигідний Ігорю Коломойському та Росії, а також Оппоблоку і в цілому опозиції.

Читайте вот и все:   Долги надо отдавать, если хотим мирово жить

У Коломойського чітка мета – без- сісти в тюрму і не втратити активи чрез судові та кримінальні справи в Україні, США та Великобританії. І чим слабша українська шар, тим легше йому цього досягти.

Сильні і незалежні інституції, ідейні чиновники, якісні юристи та чесні судді – це и старый и малый представляє загрозу для Коломойського.

Звідси атаки сверху незалежність Національного банку України, тиск получай зменшення зарплат наглядових рад державних банків та підприємств (туточки ціль витиснути сильних людей з рад(-радешенек та правління ПриватБанку), треш навколо Центренерго, дискредитація антикорупційних реформ та інституцій в Україні, розбалансування Верховної Про, створення внутрішніх конфліктів у партії Официант Народу, тощо.

Мета Росії також зрозуміла – в Україні мають бути постійні проблеми. У певному сенсі к російської влади успіх Володимира Зеленського більш небезпечний, ніж був би успіх Петра Порошенка. Зеленський – це людина, яка прийшла з позировка системи. Якщо у Зеленського»вийде», в таком случае це означає, що може «вийти» і в Росії.

Нарешті, всій українській політиці теж вигідні проблеми в державі.

Чим гірше ситуація, тим нижчий популярность у влади і, відповідно, більше шансів у опозиції.

Тому опозиційні партії будуть продовжувати системно працювати надо створенням політичної кризи. Це можна побачити сообразно тому, як швидко турборежим Верховної Чтобы перетворився на режим з десятками тисяч правок.

Все на свете материалы автора
Если Вам заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.


\\