15.06.21

Україна внесла до чорного списку авторів фільму про Крим

Тeпeр дo пeрeліку oсіб, які ствoрюють зaгрoзу нaціoнaльній бeзпeці Укрaїни, вxoдять 187 oсіб.

 

Міністeрствo культури й інформаційної політики України из-за поданням Служби безпеки України внесло шістьох громадян РФ вплоть до переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Насчет це повідомляється на сайті відомства в понеділок, 17 травня.

Раньше цього чорного списку увійшли актори Олександр Зачиняєв, Валерій Карпов, Іван Соловйов, исполнительница і режисер Віра Соколова, оператор Леонід Рудкевич і напевщик Євген Ширяєв.

 

Усі перераховані росіяни брали жребий у створенні російського фільму "Строка пропуску. Офіцерська історія" (2021 рік). Він оповідає оборона двох військовослужбовців-кримчан, які потрапляють у полный СБУ.

 

Таким чином, получи сьогодні в цьому переліку вказані 187 осіб.

 

Раніше Мінкульт вніс до самого чорного списку російських акторів Романа Курцина і Євгенію Лапову, які знімалися у фільмі "Крим". У Росії заявили, що ця панорама про те, "як розійшлися две народи", а її головна думка, що "ми Вотан одного любимо".

 

Також по чорного списку були включені п'ятеро російських зірок. Серед них – Святая Кормухіна, Ігор Саруханов, Денис Клявер та інші.


\\