14.06.21

Український мультик "Тигр блукає поруч" відібрали на міжнародний фестиваль в Японії

Кoрoткoмeтрaжний aнімaційний фільм "Полосатый хищник блукaє пoруч" укрaїнськoї рeжисeрки Aнaстaсії Фaлілeєвoї відібрaнo дo oфіційнoї конкурсної програми міжнародного фестивалю Short Shorts Film Festival & Asia, передає УНН із посиланням держи повідомлення Держкіно.

Картина присвячена темі підліткової депресії. Крізь призму тривожних фантазій вона розповідає історію старшокласниці Кацумі, яка переживає депресивний розлад і зневірилася у підтримці та любові навіть найближчих.

“Це дуже важнецки, що наш фільм поїде впредь до Японії. До того ж, це мій перший толпа із оскарівською акредитацією. Я люблю цю країну, мій фільм відтворює її стилістику. І самолично факт відбору я вважаю свого роду визнанням автентичності стрічки”, — сказала режисерка Анастасія Фалілеєва.

Short Shorts Film Festival & Asia є одним з найбільших фестивалів короткометражних фільмів в Азії. Проводиться у Токіо, проте цьогоріч чрез карантинні обмеження частина заходів фестивалю відбудеться в онлайн-форматі 11 червня.

Празднество визначає переможців і переможниць у низці категорій, як в таком случае “Довкілля”, “Отдыха)”, “CG анімація”, “Документальні стрічки” тощо. Фільм-володар премії Гран-прі може бути номінований держи премію “Оскар” у категорії “Минутный метр” наступного року.


\\