22.05.21

В Україні стартувало ЗНО-2021

Сьoгoдні в укрaїнськиx aбітурієнтів рoзпoчaлaся oснoвнa сeсія зoвнішньoгo нeзaлeжнoгo oцінювaння. Пeршим прoвeдуть тeстувaння з xімії.

В Укрaїні в п'ятницю, 21 травня, стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Першим проведуть тестування з хімії. Ради це повідомили в Міністерстві освіти і науки (МОН).

Друге і третє тестування основної сесії ЗНО-2021 відбудуться получи и распишись початку наступного тижня – 24 і 25 травня.

Разрешение учасників починається о 9:50 і триватиме задолго. Ant. с 10:50. Процедура допуску передбачає проходження термометрії та ідентифікації учасників ЗНО. Чтобы цього з собою потрібно взяти:

  • оригінал сертифіката ЗНО;
  • вид на жительство або інший документ, серія (ради наявності) та номер якого вказано у сертифікаті;
  • запрошення-перепустку для того участі в ЗНО, яку учасники повинні самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Якщо никак не буде якогось із документів, учасника далеко не допустять до складання тестування. Також в участі если відмовлено, якщо людина запізниться і прибуде в пульт тестування після 10:50.

На тестування з собой також варто взяти:

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;
  • пляшечку з питною водным путем без етикетки;
  • засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти в свій робочий стіл і за необхідності скористатися.

У МОН наголосили, що під часочек проходження тесту абітурієнт не може мати быть собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що малограмотный передбачені процедурою тестування.


\\