09.05.21

В Україну доставили Благодатний вогонь

Блaгoдaтний вoгoнь привeзли чaртeрним рeйсoм з Єрусaлимa. Йoгo рoзвeзуть в усі кутoчки Укрaїни.

Свящeннoслужитeлі Української православної церкви Московського патріархату привезли в Україну Благодатний вогонь, який зійшов у Єрусалимі. Для це повідомляється на сторінці УПЦ МП в Facebook у суботу, 1 травня.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його заносить до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам в области Україні.

"Делегація Української православної церкви прибула в Україну з Благодатним вогнем. Він если доставлений до храмів УПЦ в усі куточки України", – йдеться в повідомленні.

Благодатний вогонь привезли чартерним рейсом в міжнародний аеропорт Київ. З аеропорту його импортировать до столиці, а звідти розвезуть іншим церквам в области Україні.

У свою чергу Православна церква України примчать Благодатний вогонь до України 2 травня звичайним авіарейсом. Для це заявив заступник голови управління зовнішніх церковних зв'язків ПЦУ Євстратій Сигнал на сторінці в Facebook.

"Немає жодної дійсно вагомої потреби витрачати величезні кошти в чартерні рейси, особливо під миг пандемії, щоб на кілька годин раніше подкинуть Святе Світло", – написав він.


\\