29.10.21

Від України на “Оскар” претендуватиме фільм “Погані дороги” Наталки Ворожбит

Фільм від Укрaїни oбирaли 11 члeнів Oскaрівськoгo кoмітeту

Укрaїнський Oскaрівський кoмітeт oбрaв стрічку, якa прeдстaвлятимe Укрaїну нa 94-й прeмії Американської кіноакадемії “Оскар”. Це художній фільм “Погані дороги” української режисерки та сценаристки Наталки Ворожбит, повідомляє Держкіно.

(кино)фильм змагатиметься за можливість представити Україну поряд із фільмами з інших країн у категорії “Міжнародний повнометражний фільм”.

У агентстві зазначили, що цього року фільм від України обирали 11 членів комітету.

“Стрічка Наталки Ворожбит “Погані дороги” отримала 5 голосів та 3 додаткові бали (даються из-за світову прем’єру получай фестивалі класу “А”, нагороду получай фестивалі класу “А” та рецензії у міжнародних профільних виданнях). Стрічка Валюха Васяновича “Відблиск”   — 2 голоси та 2 додаткових бали, фільм Олега Сенцова “Носоріг”   — 1 визжание та 2 додаткових бали, фільм Катерини Зверек “Стоп-Земля”   — 3 голоси та 3 додаткових бали, фільм Віллена Новака “Чому я живий”   — голосів та додаткових балів”,   — повідомили у Держкіно.

Фільм “Погані дороги” складається з п\’яти різних новел, об\’єднаних темою доріг. Содержание стрічки описує події, що відбуваються з місцевими мешканцями та українськими військовими в Донбасі на фоні війни.  

94-та церемонія вручення премії “Оскар” відбудеться 27 березня 2022 року в Лос-Анджелесі.

 

Дивіться також:  


\\