28.04.21

Види споживчого кредиту без забезпечення – відео, відгуки, поради

Більшість населення при виникненні фінансових проблем вдається до допомоги банківських організацій.

Кредит являє собою економічні відносини між фінансовою установою та юридичною чи фізичною особою, відповідно до яких банк передає грошові кошти у тимчасове користування позичальнику. Кредитні відносини відбиваються в письмовому договорі, який укладається в момент передачі грошей. У кредитному договорі вказується сума позики, умови повернення та терміни погашення кредиту.

Рекомендуємо:

Відео: Як взяти позику на карту без паспорта, онлайн кредит, мікрокредит, кредит онлайн

Джерело: Як взяти позику на карту без паспорта, онлайн кредит, мікрокредит, кредит онлайн – YouTube

Відгуки:

Кредити онлайн на карту без дзвінків затребувані з багатьох причин. Одна з основних причин полягає в економії часу і відсутності прямого контакту з кредитором. Не всім подобається чекати дзвінка, надавати фотографії зі своїм обличчям і документам для особистого кабінету МФО. Компанія Моя Готівочка (moyagotivochka.com.ua) пропонує швидкі кредити онлайн без дзвінків і фото з моментальним зарахуванням на банківську карту.   Також в Моя Готівочка (moyagotivochka.com.ua) можна оформити кредит в декреті без викликів на номер клієнта і контактним особам, додаткових перевірок.   Крім економії часу, не всім подобається контактувати з незнайомими людьми, брати участь в розпитах. Простіше заповнити анкету. Ми ставимося до цього з розумінням, йдемо назустріч клієнтам.

Банки спростили процедуру отримання кредитних коштів. Щоб отримати кредит, досить пред'явити паспорт. Якщо клієнту необхідна велика сума, то заявник повинен представити більш розширену інформацію про себе. До паспорта варто докласти другий документ, довідку про доходи, копію трудової книжки, відомості про додатковий заробіток. Таких документів цілком вистачає для отримання великої грошової суми. Якщо заявник отримує зарплату на банківську карту, йому не потрібно пред'являти довідку про щомісячний дохід.

Залежно від призначення, кредит може мати різні види:

  • Споживчий. Відноситься до найпопулярнішого виду кредитування. Учасниками відносин виступає банк і фізична особа. За допомогою цієї послуги можна отримати готівкові кошти, придбати автомобіль, різні товари та послуги, овердрафти, кредитні карти.
  • Комерційний. У цьому випадку в якості учасників виступають юридичні особи. Предметом економічних відносин можуть бути гроші або товар.
  • Іпотека. Не менш затребуваний банківський продукт. Фінансові кошти спрямовані на придбання нерухомості.
  • Факторинговий кредит. В якості учасників виступають факторингові компанії і банки. Банківський продукт являє собою забезпечення виконання зобов'язань.
  • Лізинг. Кредит передбачає відносини між юридичними особами. Одна організація віддає інший будь-яке майно в користування з правом викупу. Зазвичай об'єктом лізингу стають різні види транспортних засобів.

Окремо варто приділити увагу кредитуванню із забезпеченням. В якості забезпечення можуть виступати поручителі або заставне майно. У ролі поручителів можуть бути юридичні і фізичні особи. Заставне майно може бути рухомим і нерухомим.


\\