02.09.16

Волонтерів в армії не поважають, добровольців просто ненавидять – Маруся Звіробій • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

   
Вoлoнтeрів в aрмії нe пoвaжaють, дoбрoвoльців прoстo нeнaвидять – Мaруся Звірoбій

Як писaлa Politeka, відвідaти музeй AТO тeпeр стaлo мoжливo нe виxoдячи з дoму. Як повідомив голова Дніпровської ОДА Валентин Резниченко, завдяки одному з учасників АТО в музею з’явився власний віртуальний 3D тур на сайті.
Це доповідь від командувачів нашої армії. Але волонтерів чекає купа шокуючих сюрпризів в лавах наших Збройних сил. “Тепер я очевидно розумію, звідки ростуть ноги у президентського: “Ми би перемогли і без волонтерів”. Наприклад… помагать нізя!”, – зазначила Звіробій. Якось відомий волонтер Діма Вітов звернув увагу на те, скільки волонтерів іде в армію.

«Жоден волонтер не відмовить побратимам у допомозі. Та, по-перше “волонтер” це є діагноз, а, по-друге, у волонтерів є розуміння побратимства. Читайте также: «На нулях» с волонтерами От лишень буде момент, коли той капітан ножа у спину втикне, прихиляючи хвіст перед старшестоящим, аби за заслуги волонтера вчепити собі умовну медальку перед начальством», – написала вона. І оскільки кожен судить по собі, то в бідняги навіть не виникне сумнівів у чистоплотності прохаючого якого-небудь капітана, бо це ж своя рідна армія.

Комментарии:

29 августа 2016 г., 09:05
Вона пояснила, армійські порядки суттєво відрізняються від уявлень волонтерів: “Тобто, коли по-тихому треба допомога, фарба, ремонт техніки, власне техніка, меблі, зв’язки, які волонтером напрацьовані за ці два з половиною роки, і будь що, за що не треба буде звітуватись або за що командир відзвітує як за свою власну роботу, то тоді харашо, маладєц, давай ще”.

Просмотров: 716
politeka.net
Про це написала керівник інструкторського підрозділу «Марусині ведмеді» Збройних сил України Маруся Звіробій на своїй сторінці у Facebook.  У волонтерів є розуміння побратимства. Жоден волонтер не відмовить побратимам у допомозі.
Але якщо, за її словами,  поза лаштунки вийде, що простий солдат зробив роботу, яку мав би зробити хтось званням повище, тоді вищому за званням буде непереливки. Цим то волонтери і заслуговують немилість у лавах армії.

Виключення з цього правила є лише кілька відсотків командирів і солдатів військовослужбовців, яким у деяких скрутних бойових ситуаціях доводилось отримати допомогу лише від волонтерів, а готових іти під безбашенний обстріл на виконання завдання були лише від добровольчих загонів». Окрім цього, вона зауважила, що до волонтерів і добровольців в армії ставляться здебільшого негативно: «Волонтерів в армії більшістю не поважають, добровольців просто ненавидять.


\\