12.08.16

Завтра водіїв очікує поліцейська облава • Национальный антикоррупционный портал «АНТИКОР»

11 августа 2016 г., 15:58
   
Просмотров: 3404

Комментарии: 0

Завтра водіїв очікує поліцейська облава

Із завтрашнього дня в Україні стартує програма «Місячник безпеки дорожнього руху». У зв’язку з цим на водіїв чекають масові перевірки. У такий спосіб правоохоронці мають намір боротися з п’яними водіями та масовими викрадення авто.

«Буде масова перевірка транспортних засобів. Адже кількість викрадень становить понад 7 тис. Підставою для зупинки транспортних засобів для перевірки буде, якщо марка автомобіля підходить під марку викраденого транспортного засобу. Тому що номерний знак може бути будь-який, техпаспорт може бути підроблений. Це і буде підставою для інспектора щоб зупинити і перевірити, чи не в угоні даний автомобіль, а заодно і перевірити стан водія, чи не п’яний він», – розповів на прес-конференції начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.

 

Він також зазначив, що водіям не слід турбуватись і що ці зупинки не перетворяться на мародерство з боку правоохоронців, адже у кожного патрульного буде список вкрадених авто і саме на ці списки вони будуть орієнтуватись.

Зазначимо, що за сім місяців 2016 року в Україні зареєстровано понад 85 тисяч ДТП, що на 19% більше показника аналогічного періоду минулого року. В аваріях загинули тисяча сімсот шістьдесят одна людина, майже 19 тисяч осіб отримали травми.

korupciya.com


\\