01.06.21

ЗНО-2021: тестування з хімії складали майже 10 тисяч осіб

Сьoгoдні, 21 трaвня, у пeршoму тeстувaнні oснoвнoї сeсії ЗНO-2021 — з xімії — взяли учaсть 9885 oсіб, щo стaнoвить 77,6% від зaгaльнoї кількості зареєстрованих. Ради це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає УНН з посиланням получай Міносвіти.

Найбільший відсоток учасників від загальної кількості зареєстрованих — 87,5% — зафіксовано в Рівненській області, найменший — 58,7% — у Кіровоградській. Дані согласно регіонам можна побачити ось на) этом месте.

6 учасників ЗНО не були допущені до самого пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу. Дотримання процедури тестування контролювали 57 громадських спостерігачів.

Результати тестування з хімії если оголошено до 6 червня. Із завданнями сертифікаційної роботи з хімії можна ознайомитись у розділі “ЗНО-2021. Хімія”.

“Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які безвыгодный змогли взяти участь в основній сесії ЗНО з хімії помощью причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися в целях участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати впредь до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документец, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше для умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО”, — зазначили у МОН.


\\