27.05.21

ЗНО з іспанської, німецької, французької мов складали майже 2,5 тисяч осіб

Сьoгoдні, 24 трaвня 2021 рoку, відбулись тeстувaння oснoвнoї сeсії ЗНO з іспaнськoї, німeцькoї, фрaнцузькoї мoв – його складали 2433 особи, що становить 75,96% від загальної кількості зареєстрованих.

Оборона це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає УНН.

Зокрема, ЗНО з німецької мови складали 1862 особи, французької — 417 осіб, іспанської — 154 особи.

Три учасники ЗНО дочасно завершили виконання сертифікаційної роботи посредством порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 10 громадських спостерігачів.

Результати тестування з іспанської, німецької, французької мов если оголошено до 18 червня. Завдання сертифікаційних робіт если розміщено в розділі “ЗНО-2021”.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які малограмотный змогли взяти участь в основній сесії ЗНО насквозь причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для того участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати раньше регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, деловая бумага, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше оборона умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі сайту УЦОЯО.

Грядущее, 25 травня, відбудеться ЗНО з англійської мови.


\\