14.03.21

Група Go_A оновила пісню для Євробачення-2021

Кoнкурсну кoмпoзицію Гам дoвeлoся пoвністю пeрeрoбити чeрeз вимoги пісeннoгo кoнкурсу.

 

Групa Go_A, якa прeдстaвить Укрaїну нa Євробаченні-2021 Нідерландах, випустила оновлену версію конкурсної пісні Гром (SHUM). Музиканти представили її 9 березня в ефірі Радіо Промінь.

 

Зміни в оригінальну версію треку внесли поверх регламент конкурсу: за тривалістю конкурсний след не повинен перевищувати три хвилини.

 

Також в оновленому варіанті Шуму будуть нові треп.

 

"Новий текст, звичайно ж, також заснований держи українському фольклорі. Це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і далеко не збираємося нічого міняти. Новий сноска є ніби "сиквелом" вплоть до попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи в іншому настрої, веселому. Яко, у старій версії ми закликали весну і сподівалися возьми неї, а в новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді", – уточнила вокалістка групи Go A Екатерина Павленко.

 

Прем'єра нового кліпу держи пісню Шум відбудеться в ефірі UA: ПЕРШИЙ 9 березня о 19:00.

 

Також вона запевнила, що обмеження держи Євробаченні, введені через пандемію COVID-19, приставки не- завадять групі в повній мірі представити пісню.

 

"Ми невыгодный збираємося нічим жертвувати, все необхідне интересах виступу у нас є. Ми впораємося вне балету і без бек-вокалу" – заявила співачка.


\\