01.06.21

Українських організаторів Євробачення винять у плагіаті номера для Go_A

Aнaстaсія Миxaйлoвa ствeрджує, щo пoстaнoвкa нa пісню Хохот групи Go_A – її рeжисeрський трітмeнт.

Сцeнaрист Aнaстaсія Миxaйлoвa звинувaтилa укрaїнськиx oргaнізaтoрів Єврoбaчeння в плaгіaті її влaснoї ідeї нoмeрa пользу кого групи Go_A. Прo цe вoнa нaписaлa у Facebook.

Зa словами жінки, помещение на пісню Шум, з якою Go_A виступають для Євробаченні-2021, є її режисерським трітментом (вільним викладом сценарію, який зазвичай складається з опису головних епізодів з опрацюванням яскравих моментів і деталей).

Михайлова стверджує, що 6 лютого відправила свій сценарій телеканалу Суспільне мовлення чтобы участі в конкурсі на розробку ідеї кліпу пользу кого Go_A, проте пізніше дізналася, що перемогла інша людина.

"Ідея була класна. Я прям любила її. А ​​потім, посредством три місяці після подачі возьми конкурс я бачу уособлення своєї ідеї сверху сцені. Читаю, хто ж автор? А а там немає мого імені", – заявила кинодраматург.

Як доказ Михайлова надала фотоколажі, в яких порівняла елементи свого проекту і моменти репетиції групи.

"Цим постом я хочу запитати у громадськості: манера на пісню Шум групи Go_A приставки не- схожа на мою від красивые слова "зовсім"? Або в наявності порушення прав інтелектуальної власності?" – запитала у своїх підписників Анастасія.

Жінка додала, що в її трітменті було тутти – від ідеї до способів її реалізації: кабана, декорації, атмосфера, підсвічування, антураж, дії акторів і масовки.

Михайлова також повідомила, що направила Суспільному боракс з проханням вказати своє ім'я як автора ідеї постановки, в чому їй відмовили і порадили звернутися держи телеканал СТБ.

Після цього вона звернулася из-за допомогою до юриста і разом з ним зустрілася з представниками СТБ і Суспiльного. Під момент бесіди її "знову запевнили, що спектакль – це повністю розроблена іншою людиною ідея".

Незважаючи сверху ситуацію, Анастасія вболіває за групу Go_A.

"Бажаю їм удачі і вважаю вслед честь, що саме вони виступають з постановкою, основою якої послужив мій креатив. Поперед них у мене немає ніяких претензій ні вслед за якими пунктами", – підсумувала вона.

Нагадаємо, 18 травня в Роттердамі відбувся перший півфінал Євробачення. Из-за підсумками виступів десять з 16 учасників потрапили у фінал конкурсу.

Серед фіналістів – український колектив Go_A.


\\